  • LMXN2216M100CTAS
LMXN2216M100CTAS
advertisement
Manufacturer No:
LMXN2216M100CTAS
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-LMXN2216M100CTAS
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LMXN2216M100CTAS
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Material - Core
    Ferrite
  • Inductance
    10 μH
  • Max DC Current
    10A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    26mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%