  • LPJ-200SPI
LPJ-200SPI
advertisement
Manufacturer No:
LPJ-200SPI
HK JDW NO:
3283-LPJ-200SPI
Description:
Electric Fuse, Time Delay Blow, 200A, 600VAC, 300VDC, 300000A (IR), Inline/holder