  • LQ104V1DG81
LQ104V1DG81
advertisement
Manufacturer No:
LQ104V1DG81
HK JDW NO:
733-LQ104V1DG81
Package:
Module
Datasheet:
LQ104V1DG81
Description:
TFT Module Normally White 10.4in VGA 640x480Pixels
Step5Bar-code shipping tag
LQ104V1DG81
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Weight
    453.59237g
  • Published
    2007
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Viewing Area
    211.20mm W x 158.40mm H
  • Backlight
    LED - White
  • Touchscreen
    No
  • Dot Pixels
    640 x 480 (VGA)
  • Diagonal Screen Size
    10.4 264.16mm
  • Dot Pitch
    0.33mm Wx0.33mm H
  • Backlight Type
    LED
  • Resolution (height)
    480 pixel
  • Resolution (width)
    640 pixel
  • Diagonal Size
    10.4 in