  • LQW15AN9N5G8ZD
LQW15AN9N5G8ZD
advertisement
Manufacturer No:
LQW15AN9N5G8ZD
HK JDW NO:
535-LQW15AN9N5G8ZD
Datasheet:
LQW15AN9N5G8ZD
Step5Bar-code shipping tag
LQW15AN9N5G8ZD
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    0402 (1005 Metric)
  • Material - Core
    Non-Magnetic
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm
  • Tolerance
    ±2%
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    1.4A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    9.5nH
  • DC Resistance (DCR)
    81mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    6GHz
  • Q @ Freq
    32 @ 250MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm