  • LSA29-N1N3-S60
LSA29-N1N3-S60
advertisement
Manufacturer No:
LSA29-N1N3-S60
HK JDW NO:
172-LSA29-N1N3-S60
Package:
Datasheet:
LSA29-N1N3-S60
Description:
CBL ASSY N M - N F BKH 60"
Step5Bar-code shipping tag
LSA29-N1N3-S60
  • Gender
    Female to Male
  • Style
    N-Type to N-Type
  • Cable Type
    3.58mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz