  • LSA29-S1S1-S24
LSA29-S1S1-S24
advertisement
Manufacturer No:
LSA29-S1S1-S24
Manufacturer:
ConductRF
HK JDW NO:
172-LSA29-S1S1-S24
Package:
Datasheet:
LSA29-S1S1-S24
Description:
CBL ASSY SMA PLUG 24"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LSA29-S1S1-S24
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    LSA
  • Part Status
    Active
  • Color
    Blue
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    SMA to SMA
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Length
    24.00 609.60mm