  • LVR05R0125FE12
LVR05R0125FE12
advertisement
Manufacturer No:
LVR05R0125FE12
HK JDW NO:
866-LVR05R0125FE12
Datasheet:
LVR05R0125FE12
Description:
Through Hole 12.5mOhm, Metal Strip,
Step5Bar-code shipping tag
LVR05R0125FE12
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    12.5mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    8.38mm
  • Length
    23.5mm