  • LXV150-048SW
LXV150-048SW
advertisement
Manufacturer No:
LXV150-048SW
HK JDW NO:
3415-LXV150-048SW
Step5Bar-code shipping tag
LXV150-048SW
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -35°C
  • Efficiency
    93 %
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Max Output Current
    3.13A
  • Power Dissipation-Max
    150W
  • Voltage - Output
    48V
  • Height
    40.132mm
  • Length
    199.136mm
  • Width
    67.564mm