  • M55342K03B274ER
M55342K03B274ER
advertisement
Manufacturer No:
M55342K03B274ER
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-M55342K03B274ER
Package:
1005
Datasheet:
Description:
Thin Film, 274kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K03B274ER
  • Package / Case
    1005
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    274kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.66mm
  • Width
    1.27mm