  • M55342K06B255DRWB
M55342K06B255DRWB
advertisement
Manufacturer No:
M55342K06B255DRWB
HK JDW NO:
866-M55342K06B255DRWB
Package:
0705
Datasheet:
Description:
Thick Film, Thin Film, 255Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K06B255DRWB
  • Package / Case
    0705
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    255Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film, Thin Film
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm