  • M8340102M3300GBS13
M8340102M3300GBS13
advertisement
Manufacturer No:
M8340102M3300GBS13
HK JDW NO:
866-M8340102M3300GBS13
Step5Bar-code shipping tag
M8340102M3300GBS13
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    330Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W