  • M8340102M5103GADSL
M8340102M5103GADSL
advertisement
Manufacturer No:
M8340102M5103GADSL
HK JDW NO:
866-M8340102M5103GADSL
Package:
DIP
Step5Bar-code shipping tag
M8340102M5103GADSL
  • Package / Case
    DIP
  • Number of Pins
    16
  • Number of Terminations
    16
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    510kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.6W