  • MC01W0805111K5
MC01W0805111K5
advertisement
Manufacturer No:
MC01W0805111K5
Manufacturer:
Multicomp
HK JDW NO:
3958-MC01W0805111K5
Package:
0805
Datasheet:
MC01W0805111K5
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MC01W0805111K5
  • Package / Case
    0805
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    11.5kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    150V
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V