  • MC01W080511M33
MC01W080511M33
advertisement
Manufacturer No:
MC01W080511M33
HK JDW NO:
3958-MC01W080511M33
Datasheet:
MC01W080511M33
Step5Bar-code shipping tag
MC01W080511M33
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.33MOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    150V
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V