  • MC01W08051422K
MC01W08051422K
advertisement
Manufacturer No:
MC01W08051422K
HK JDW NO:
3958-MC01W08051422K
Datasheet:
MC01W08051422K
Description:
Thick Film, 422kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MC01W08051422K
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    422kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    150V
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V