  • MCA12060D4871BP500
MCA12060D4871BP500
advertisement
Manufacturer No:
MCA12060D4871BP500
HK JDW NO:
878-MCA12060D4871BP500
Step5Bar-code shipping tag
MCA12060D4871BP500
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    4.87kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Max Power Dissipation
    250mW