  • MCMR04X3900FTL
MCMR04X3900FTL
advertisement
Manufacturer No:
MCMR04X3900FTL
HK JDW NO:
3958-MCMR04X3900FTL
Datasheet:
Description:
Ceramic, 390Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MCMR04X3900FTL
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    390Ohm
  • Voltage - Rated
    50V
  • Power Rating
    62.5mW
  • Voltage - Rated DC
    50V