  • MCMR08X3322FTL
MCMR08X3322FTL
advertisement
Manufacturer No:
MCMR08X3322FTL
HK JDW NO:
3958-MCMR08X3322FTL
Package:
0805
Step5Bar-code shipping tag
MCMR08X3322FTL
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    33.2kOhm
  • Composition
    Ceramic
  • Voltage - Rated
    150V
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    150V