  • MCR006MZPF33R0
MCR006MZPF33R0
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPF33R0
HK JDW NO:
687-MCR006MZPF33R0
Package:
0201
Datasheet:
MCR006MZPF33R0
Description:
33Ohm,
Quantity:
In Stock : 6446
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPF33R0
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    33Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V