  • MCR006YRTD1272
MCR006YRTD1272
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD1272
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD1272
Description:
12.7kOhm,
Quantity:
In Stock : 3463
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD1272
  • Resistance
    12.7kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V