  • MCR006YRTF4753
MCR006YRTF4753
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF4753
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF4753
Package:
0201
Datasheet:
MCR006YRTF4753
Description:
475kOhm,
Quantity:
In Stock : 3711
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF4753
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    475kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V