  • MCR006YZPF3011
MCR006YZPF3011
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YZPF3011
HK JDW NO:
687-MCR006YZPF3011
Package:
0201
Datasheet:
Description:
3.01kOhm,
Quantity:
In Stock : 14146
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YZPF3011
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    3.01kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V