  • MCR01MRTD2670
MCR01MRTD2670
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD2670
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD2670
Datasheet:
MCR01MRTD2670
Description:
267Ohm,
Quantity:
In Stock : 3764
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD2670
  • Resistance
    267Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V