  • MCR01MRTD4751
MCR01MRTD4751
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD4751
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD4751
Datasheet:
MCR01MRTD4751
Description:
4.75kOhm,
Quantity:
In Stock : 16837
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD4751
  • Resistance
    4.75kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V