  • MCR01MRTD6650
MCR01MRTD6650
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD6650
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD6650
Description:
665Ohm,
Quantity:
In Stock : 2557
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD6650
  • Resistance
    665Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V