  • MCR01MRTD6812
MCR01MRTD6812
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD6812
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD6812
Description:
68.1kOhm,
Quantity:
In Stock : 10020
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD6812
  • Resistance
    68.1kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V