  • MCR01MRTD9312
MCR01MRTD9312
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD9312
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD9312
Description:
93.1kOhm,
Quantity:
In Stock : 7658
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD9312
  • Resistance
    93.1kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V