  • MCR10ERTD2671
MCR10ERTD2671
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD2671
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD2671
Package:
0805
Datasheet:
MCR10ERTD2671
Description:
2.67kOhm,
Quantity:
In Stock : 9417
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD2671
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    2.67kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V