  • MCR10ERTD3480
MCR10ERTD3480
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD3480
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD3480
Package:
0805
Datasheet:
MCR10ERTD3480
Description:
348Ohm,
Quantity:
In Stock : 3550
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD3480
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    348Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V