  • MCR18ERTF2674
MCR18ERTF2674
advertisement
Manufacturer No:
MCR18ERTF2674
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR18ERTF2674
Package:
1206
Datasheet:
Description:
2.67MOhm,
Quantity:
In Stock : 10839
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR18ERTF2674
  • Package / Case
    1206
  • Resistance
    2.67MOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V