  • MCR18ERTF6044
MCR18ERTF6044
advertisement
Manufacturer No:
MCR18ERTF6044
HK JDW NO:
687-MCR18ERTF6044
Package:
1206
Datasheet:
Description:
6.04MOhm,
Quantity:
In Stock : 1225
Step5Bar-code shipping tag
MCR18ERTF6044
  • Package / Case
    1206
  • Resistance
    6.04MOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V