  • MCSR08X1103FTL
MCSR08X1103FTL
advertisement
Manufacturer No:
MCSR08X1103FTL
HK JDW NO:
3958-MCSR08X1103FTL
Package:
0805
Datasheet:
MCSR08X1103FTL
Description:
Ceramic, 110kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MCSR08X1103FTL
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    110kOhm
  • Voltage - Rated
    150V
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    150V