  • MEB472J100V82CB0241
MEB472J100V82CB0241
advertisement
Manufacturer No:
MEB472J100V82CB0241
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-MEB472J100V82CB0241
Package:
Datasheet:
Description:
±5% 100V 4.7nF -40℃~+110℃ Metallized Polyester Radial Leaded,P=5mm Film Capacitors ROHS