  • MFR100FRF52-9K1
MFR100FRF52-9K1
advertisement
Manufacturer No:
MFR100FRF52-9K1
HK JDW NO:
898-MFR100FRF52-9K1
Datasheet:
MFR100FRF52-9K1
Step5Bar-code shipping tag
MFR100FRF52-9K1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Power (Watts)
    1W
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    9.1kOhm