  • MGA05031R0M-10
MGA05031R0M-10
advertisement
Manufacturer No:
MGA05031R0M-10
HK JDW NO:
449-MGA05031R0M-10
Package:
Nonstandard
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MGA05031R0M-10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MGA
  • Size / Dimension
    0.224Lx0.213W 5.70mmx5.40mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    7A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    1μH
  • DC Resistance (DCR)
    15mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    11A
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm