  • MI1206L601R-10
MI1206L601R-10
advertisement
Manufacturer No:
MI1206L601R-10
HK JDW NO:
449-MI1206L601R-10
Datasheet:
MI1206L601R-10
Description:
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Step5Bar-code shipping tag
MI1206L601R-10
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    80mOhm
  • Current Rating (Max)
    2A
  • Impedance @ Frequency
    600Ohms @ 100MHz
  • Height
    1.0922mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    1.6002mm
  • Height (Max)
    0.043 1.10mm