  • MKS4D041002F00KA00
MKS4D041002F00KA00
advertisement
Manufacturer No:
MKS4D041002F00KA00
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-MKS4D041002F00KA00
Package:
Description:
Cap Film 1uF 100V PET 10% (10.3 X 5.7 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 100°C Ammo
Step5Bar-code shipping tag
MKS4D041002F00KA00
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.045
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    100VDC|63VAC