  • MKS4G026802E00KSSD
MKS4G026802E00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS4G026802E00KSSD
HK JDW NO:
864-MKS4G026802E00KSSD
Package:
Description:
Cap Film 0.068uF 400V PET 10% (10.3 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
MKS4G026802E00KSSD
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.83
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Voltage
    200VAC|400VDC