  • MKS4J021002B00MSSD
MKS4J021002B00MSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS4J021002B00MSSD
HK JDW NO:
864-MKS4J021002B00MSSD
Package:
Description:
Cap Film 0.01uF 630V PET 20% (10 X 3 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
MKS4J021002B00MSSD
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.315
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Voltage
    630VDC|400VAC