  • MLG0603S82NJTD25
MLG0603S82NJTD25
advertisement
Manufacturer No:
MLG0603S82NJTD25
HK JDW NO:
769-MLG0603S82NJTD25
Datasheet:
MLG0603S82NJTD25
Description:
Quantity:
In Stock : 9
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MLG0603S82NJTD25
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
  • Shielding
    Unshielded
  • Number of Functions
    1
  • Construction
    Rectangular
  • Current Rating
    50mA
  • Case Code (Metric)
    0603
  • Case Code (Imperial)
  • Inductance
    82nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    4Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    900MHz
  • Q @ Freq
    5 @ 100MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    5
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Rated Current-Max
    0.05A
  • Height Seated (Max)
    0.013 0.33mm