  • MMF25SBRD261R
MMF25SBRD261R
advertisement
Manufacturer No:
MMF25SBRD261R
HK JDW NO:
898-MMF25SBRD261R
Package:
MELF, 0204
Datasheet:
MMF25SBRD261R
Step5Bar-code shipping tag
MMF25SBRD261R
  • Package / Case
    MELF, 0204
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.138L 1.40mmx3.50mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    261Ohm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W