  • MMZ1005D220CTD25
MMZ1005D220CTD25
advertisement
Manufacturer No:
MMZ1005D220CTD25
HK JDW NO:
769-MMZ1005D220CTD25
Datasheet:
MMZ1005D220CTD25
Description:
Ferrite Beads 0402 22ohms 400mA Signal Line AEC-Q200
Step5Bar-code shipping tag
MMZ1005D220CTD25
    Select All
  • Case Code (Metric)
    1005
  • Case Code (Imperial)
    0402
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    22Ohm
  • Max DC Current
    400mA
  • Filter Type
    Signal Line
  • Rated Current
    0.4A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    170mOhm
  • Impedance @ Frequency
    22Ohm @ 100MHz
  • Width
    0.5mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    0402 (1005 Metric)
  • Weight
    652.039032μg
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    MMZ
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    25%