  • MNR02M0APJ3R3
MNR02M0APJ3R3
advertisement
Manufacturer No:
MNR02M0APJ3R3
HK JDW NO:
687-MNR02M0APJ3R3
Step5Bar-code shipping tag
MNR02M0APJ3R3
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Resistance
    3.3Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    25V