  • MNR15E0RPJ393
MNR15E0RPJ393
advertisement
Manufacturer No:
MNR15E0RPJ393
HK JDW NO:
687-MNR15E0RPJ393
Package:
Molded
Step5Bar-code shipping tag
MNR15E0RPJ393
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    39kOhm
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    31mW
  • Voltage - Rated DC
    12.5V
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.031W
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Rated Temperature
    70°C
  • Network Type
    BUSSED
  • Height
    500μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm