  • MNR32J0ABJ132
MNR32J0ABJ132
advertisement
Manufacturer No:
MNR32J0ABJ132
HK JDW NO:
687-MNR32J0ABJ132
Package:
1210, Convex, Long Side Terminals
Datasheet:
MNR32J0ABJ132
Step5Bar-code shipping tag
MNR32J0ABJ132
  • Package / Case
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2001
  • Size / Dimension
    0.122Lx0.102W 3.10mmx2.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Number of Terminations
    4
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    1.3kOhm
    Automotive AEC-Q200
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Packing Method
    TR, EMBOSSED, 7 INCH
  • Number of Functions
    2
    1
  • Power Dissipation
    125mW
  • Number of Resistors
    2
  • Circuit Type
    Isolated
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm