  • MNR32J0ABJ911
MNR32J0ABJ911
advertisement
Manufacturer No:
MNR32J0ABJ911
HK JDW NO:
687-MNR32J0ABJ911
Package:
Datasheet:
MNR32J0ABJ911
Step5Bar-code shipping tag
MNR32J0ABJ911
  • Tolerance
    5%
    4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    910Ohm
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.125W
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Rated Temperature
    70°C