  • MNR34J5ABJ121
MNR34J5ABJ121
advertisement
Manufacturer No:
MNR34J5ABJ121
HK JDW NO:
687-MNR34J5ABJ121
Package:
2012, Convex, Long Side Terminals
Datasheet:
MNR34J5ABJ121
Description:
Quantity:
In Stock : 1618
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MNR34J5ABJ121
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2001
  • Size / Dimension
    0.205Lx0.122W 5.20mmx3.10mm
  • Tolerance
    ±5%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    120Ohm
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Applications
    Automotive AEC-Q200
  • Subcategory
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Packing Method
    TR, EMBOSSED, 7 INCH
  • Number of Functions
    4
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.125W
  • Number of Elements
    1
  • Size Code
    1220
  • Number of Resistors
    4
  • Circuit Type
    Isolated
  • Height
    660.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm