  • MNR34J5ABJ621
MNR34J5ABJ621
advertisement
Manufacturer No:
MNR34J5ABJ621
HK JDW NO:
687-MNR34J5ABJ621
Datasheet:
MNR34J5ABJ621
Step5Bar-code shipping tag
MNR34J5ABJ621
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.205Lx0.122W 5.20mmx3.10mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    620Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Packing Method
    TR, EMBOSSED, 7 INCH
  • Technology
    METAL GLAZE/THICK FILM
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.125W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm