  • MPE104J100V82CL0044
MPE104J100V82CL0044
advertisement
Manufacturer No:
MPE104J100V82CL0044
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-MPE104J100V82CL0044
Package:
Datasheet:
Description:
±5% 100V 100nF -55℃~+85℃ Metallized Polyester Radial Leaded,P=5mm Film Capacitors ROHS