  • MPLAD30KP43A/TR
MPLAD30KP43A/TR
advertisement
Manufacturer No:
MPLAD30KP43A/TR
HK JDW NO:
523-MPLAD30KP43A/TR
Package:
Nonstandard SMD
Datasheet:
MPLAD30KP43A/TR
Step5Bar-code shipping tag
MPLAD30KP43A/TR
  • Voltage - Breakdown (Min)
    47.8V
  • Power - Peak Pulse
    30000W 30kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    432A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    69.4V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    43V
  • Unidirectional Channels
    1
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard SMD
  • Supplier Device Package
    PLAD
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ